Kunst op Nienoord

Kunst op Nienoord | 9 en 10 oktober 2021 | 11.00 tot 17.00 uur


KUNST OP NIENOORD, een boeiend platform voor kunstliefhebbers

Op zaterdag 9 en zondag 10 oktober staan het Koetshuis, Expositiehal en tuin van de Borg en Museum Nienoord in Leek vol met kunst. Tijdens ‘Kunst op Nienoord’ tonen ongeveer 35 kunstenaars hun mooiste werken in een eveneens bijzondere omgeving. U kunt genieten van ruim twee honderd boeiende kunstwerken in de passende entourage van het borgterrein. De beurs biedt naast kunst ook demonstraties, workshops en lezingen aan.

Beleving
Bij uw bezoek heeft u gelegenheid kennis te maken met de kunstenaars zelf. Zij vertellen u graag over hun passies, denkbeelden, werkwijzen en meer. U kunt genieten van hun werken en van hun gedrevenheid en ideeën. De werken zijn rechtstreeks van de kunstenaars te koop.

Demonstraties/lezingen
Als extra wordt een aantal demonstraties en lezingen georganiseerd, waarover u later actuele informatie kunt lezen.  

Openingstijden en entree
De tentoonstelling is geopend op zaterdag 10 en zondag 11 oktober van 11.00 uur tot 17.00 uur.
De entreeprijs bedraagt Є 6,50. Kinderen t/m 7 jaar zijn gratis; kinderen van 8 t/m 14 jaar betalen  Є 3,50.
Vrienden van het museum en museumkaarthouders zijn gratis.

Bereikbaarheid
Museum Nienoord ligt centraal in Noord-Nederland op de grens van Groningen, Friesland en Drenthe. Gelegen aan de A7 15 minuten rijden vanaf de stad Groningen. Eenmaal  aangekomen kunt u gratis parkeren op onze ruime parkeerplaats (Navigatie: Nienoord 20).

Informatie:
Museum Nienoord
Nienoord 1
9351 AC Leek
0594-512260
info@museumnienoord.nl
www.museumnienoord.nl 

Kunstenaars kunnen zich niet meer aanmelden voor deelname aan de beurs.

Dit waren de deelnemende kunstenaars van vorig jaar:

Johan van Alteren     |     www.alteren.nl
Eveline Bekkering     |     www.bekkering.exto.nl
Maria Boekhout     |     www.boekhoutbeelden.nl
Sylvia Bökkerink     |     www.sylviabokkerink.exto.nl
Herma van Bolhuis     |     www.hermavanbolhuis.nl
Jos Bolt     |     www.boltphotoart.com
Lolke van der Bij     |     www.kunstonline.org
Frits Casparie     |     
Marianne van Dedem     |     www.mariannevandedem.nl
Bas van Delden     |     www.basvandelden.com
Frans Egberink     |     www.glaslas.nl
Ron Glasbeek     |     www.ronglasbeek.com
Andries Hogenhuis     |     www.andrieshogenhuis.nl
Linda van Huffelen     |     www.glasuniek.nl
Jannes Koetsier     |     www.janneskunst.nl
Marjon Koopman     |     www.marjonkoopman.nl
Maria Koijck     |     www.mariakoijck.com
Evelien Limbeek     |     www.glaslas.nl
Franzis-Paula Maas     |     www.franzispaulamaas.nl
Jos Mastenbroek     |     www.edelsmederij.nl
Jan van der Meij     |     www.schaduwlicht.nl
Joke Plomp     |     www.jokeplomp.nl
Ilse Scholten     |     www.ilsescholten.nl
Jacqueline Sluis     |     www.pluimage.nl
Kim Stabin     |     www.kim-stabin-kunstschilder.nl
Carla Stamsnijder     |     geen website
Harry Tuinman     |     www.flickr.com/photos/harryexpo
Marja Venhuizen     |     www.marjavenhuizen.nl
Wout Wachtmeester     |     www.woutwachtmeester.nl
Henk Winkelman     |     www.winkelmankunst.nl
Aly van der Woude     |   www.galeriezeven.nl

Nieuwsbrief

Lees hier de Nieuwsbrief van december 2020.

Dubbelklik voor vergroting.
NB: Correctie op het adres van Museum Nienoord in de Nieuwsbrief:
Postcode 9753 AC moet zijn 9351 AC